Herabet Canlı Destek


Ξ Herabet’e Girmek için Tıklayınız Ξ


Bahis sitelerinin büyük çoğunluğunda canlı destek hatları bulunuyor. Bu sitelerin bazılarında canlı destek hattı kaliteli hizmet verirken bazı sitelerde bu hat oldukça kalitesiz hizmet veriyor. Örneğin, bazı sitelerde canlı destek hattına bağlanmak için saatlerce bekleyenler var. Herabet canlı destek hattı ise hiç böyle değil. Sitenin canlı destek hattı çok kaliteli hizmet veriyor. Site içerisinde bulunan canlı destek hattında 10 seneden fazla tecrübesi bulunan personeller çalışıyor. Bu hat haftanın 7 gün 24 saati hizmet veriyor. Site hakkında olan tüm problem ve önerilerinizi bu hatta bağlanarak söyleyebilirsiniz. Hatta bağlanırken de sıra beklemiyorsunuz. Anında müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz.

herabet canlı destek

Herabet Whatsapp

Herabet whatsapp üzerinden de destek imkanı sunuyor. Whatsapp hatları da canlı destek imkanına sahip. Bu hat da 7 gün 24 saat aralıksız olarak hizmet veriyor. Herabet whatsapp hattına bağlanarak, canlı destek ile yapacağınız tüm işlemleri yapabilirsiniz. Ancak belge onayı ve hesap onayı gibi işlemlerinizi buradan yapamazsınız. Bu gibi işlemleri sadece e-posta yolu ile yapabilirsiniz. Herabet whatsapp hattının linki de site içinde var. Sitenin en alt sağ kısmında whatsapp logosu mevcut. Bu logoya tıkladığınızda sitenin whatsapp sohbet linkine yönlendirilirsiniz. Buradan sohbet başlatabilir ve destek alabilirsiniz.

Herabet Telegram Destek Hattı

Herabet telegram kanalında bir de telegram destek hattı bulunuyor. Herabet telegram destek hattı da canlı destek hizmeti sunuyor. Bu hatta mesaj atarak tüm soru, sorun ve önerilerinizi belirtebilirsiniz. Bu hat da bulunan müşteri temsilcileri de oldukça profesyonel hizmet sunuyorlar. Mesaj atmanız halinde sizlere birkaç dakika içerisinde geri dönüş yapıyorlar ve sorunlarınız ile yakından ilgileniyorlar. Herabet telegram kanalı linki sitenin sağ alt kısmında mevcut. Burada bulunan telegram logosuna tıklarsanız, sitenin telegram kanalına yönlendirilirsiniz. Bu kanaldan telegram destek hattını bularak mesaj atabilirsiniz. Ayrıca, canlı destek hattına bağlanırken de telegram linkini bulmanız mümkün. Bağlanma sırasında, üst kısımda telegram linki mevcut. Buraya tıklayarak da Herabet telegram kanalına erişebilirsiniz. Herabet canlı destek seçenekleri bunlar. Bunların haricinde başka bir canlı destek yöntemleri bulunmuyor.