Herabet Müşteri Hizmetleri


Ξ Herabet’e Girmek için Tıklayınız Ξ


Herabet sitesi üyeleri bazen site içerisinde çeşitli sorunlar ile karşılaşabiliyorlar. Bu gibi sorunlar tüm sitelerde oluyor. Bet sevdalıları, sitelerinde sorunlar ile karşılaştıkları zamanlarda, genelde ilk olarak sitenin destek hatlarından yardım alıyorlar. Herabet müşteri hizmetleri konusunda oldukça güzel hizmet veriyor. Sitenin, canlı destek hattı, whatsapp ve telegram destek hattı seçenekleri var. Bu saydığımız yöntemlerin hepsi canlı destek hizmeti sunuyorlar. Canlı destek hattı, site içerisinde bulunduğundan dolayı en fazla kullanılan yöntemlerden birisi. Herabet canlı destek hattı, sitenin sağ alt kısmında bulunuyor ve haftanın her gün her saati aktif olarak hizmet veriyor. Bu hatta bağlanarak site hakkındaki tüm görüş, öneri ve problemlerinizi dile getirebilirsiniz.

herabet müşteri hizmetleri

Herabet Whatsapp

Herabet whatsapp hattı da haftanın 7 gün 24 saati kesintisiz olarak hizmet veriyor. Whatsapp hattına bağlanarak da site hakkındaki tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz. Whatsapp üzerinden sesli iletişim de kurabilirsiniz. Whatsapp’da bulunan müşteri temsilcisine sesli iletişim talebinde bulunabilirsiniz. Müşteri temsilcisi kısa bir süre sonra sizleri arayacaktır. Sesli iletişim sayesinde, daha hızlı ve rahat iletişim kurabilirsiniz. Herabet whatsapp sohbet linki, sitenin sağ alt kısmında yer alıyor. Bu kısımda whatsapp logosu mevcut. Bu logoya tıkladığınızda, whatsapp sohbet linkine yönlendiriliyorsunuz. Buradan, konuşma başlatabilir ve sorunlarınızı çözebilirsiniz. Bu numarayı kaydetmenizi de öneririz. Site kapalı olduğu zamanlarda bile bu hat üzerinden destek alabilirsiniz.

Herabet Telegram Destek

Herabet telegram destek hattı da canlı destek hizmetine sahip. 7/24 bu hatta bağlanarak destek alabilirsiniz. Belge onayı gibi işlemler hariç tüm işlemlerinizi bu hat üzerinden yapabilirsiniz. Herabet telegram kanalı linki site içerisinde sağ alt kısımda var. Telegram logosuna tıkladığınızda sitenin telegram kanalı yeni bir sekmede açılıyor. Bu kanala abone olarak telegram destek hattına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, telegram kanalında da her gün güncel giriş bilgileri ve çeşitli duyurular üyeler ile paylaşılıyor. Bu gibi gelişmelerden haberdar olmanız için de telegram kanallarına abone olmanızı öneririz. Herabet telegram kanalında bazen etkinliklerde yapılıyor. Bu etkinliklerde de değerli ödüller veriliyor. Bu kanala abone olarak bu gibi etkinliklerden de faydalanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir